Na ten festiwal filmowy gwiazdy przygotowują się starannie! Każda z nich chce zaskoczyć oryginalną, ale niezbyt ekstrawagancką fryzurą. Ambasadorki L’Oréal Paris połączyły klasykę z nowoczesnością.

Zdjęcie

Cheryl Cole /Getty Images/Flash Press Media
Cheryl Cole
/Getty Images/Flash Press Media

Inspiracja Bardotką

Piosenkarka Cheryl Cole (29) lubi fryzury pełne objętości. Aby uzyskać tak puszyste włosy, zacznij od spryskania ich lakierem u nasady. Zrób to, mocno pochylając głowę do przodu. Podtapiruj lekko włosy na czubku i raz jeszcze spryskaj lakierem. Zapleć bardzo luźny dobierany warkocz. Przewiąż go rzemykiem na końcu i w 2/3 długości.

Zdjęcie

Eva Longoria /Getty Images/Flash Press Media
Eva Longoria
/Getty Images/Flash Press Media

Prosta elegancja

Chcesz odtworzyć fryzurę Evy Longorii (38)? Zacznij od podkręcenia końców włosów lokówką. Oddziel kilka pasm, a pozostałe zaczesz do tyłu i zepnij na wysokości karku. Z luźnych pasm stwórz, skręcając je, cienkie twisty i dopnij do kucyka. Ostatnim pasmem owiń gumkę i podepnij wsuwkami.

Reklama

Zdjęcie

Freida Pinto /Getty Images/Flash Press Media
Freida Pinto
/Getty Images/Flash Press Media

Jak za dawnych lat

Fryzura Freidy Pinto (28) nawiązuje do stylu lat 20. Wyznacz przedziałek z boku głowy i lokówką lub prostownicą stwórz z jednej strony lekką falę. Włosy z drugiej strony gładko zaczesz. Zepnij w luźny koczek - nie musi być staranny! Wepnij w niego ozdobę, pozostałe umieść po przeciwnej stronie fali.


Artykuł pochodzi z kategorii: Piękno

Show