Nieco nonszalanckie, niedopracowane, lekkie. Fale znowu są... na fali.


To ulubiona letnia fryzura gwiazd! Podpowiadamy, jak ją zrobić. Plażowe fale najlepiej prezentują się na włosach długich i półdługich. Prostym i cienkim dodają objętości. Włosy oporne na układanie będą potrzebowały nieco więcej produktów do stylizacji, ale efekt na pewno wart jest zachodu. Stylizację zacznij od zastosowania szamponu oczyszczającego i nałożenia odżywki nawilżającej (na około minutę). Podsusz włosy, a gdy będą lekko wilgotne, wetrzyj w nie piankę. Teraz kolejne pasma zawijaj wokół palca do wysokości żuchwy w tzw. ślimaczki i podpinaj spinkami. Wysusz włosy do końca i rozpuść. Następnie opuść głowę w dół i roztrzep fryzurę energicznym ruchem. Na koniec utrwal ją wodą morską lub lakierem.

Zdjęcie

Paris Hilton /Getty Images
Paris Hilton
/Getty Images

Jej wysokosć

Reklama

Paris Hilton lubi się wyróżniać i chciała, aby jej surferskie loki wyglądały niebanalnie. Dlatego lekko podtapirowała włosy.

Zdjęcie

Anna Czartoryska /AKPA
Anna Czartoryska
/AKPA

Dobrze podzielone

Anna Czartoryska połączyła plażowe fale z nieco chaotycznym, swobodnym przedziałkiem. Fryzura stała się bardziej nonszalancka.

Zdjęcie

Klaudia Halejcio /AKPA
Klaudia Halejcio
/AKPA

Burza kontrolowana

Jeśli tak jak Klaudia Halejcio jesteś szczęśliwą posiadaczką burzy włosów, skręć je dokładnie i mocno utrwal lakierem. Pod ciężarem włosów fale ładnie się rozprostują, dając naturalny efekt.

Zdjęcie

Aleksandra Kisio /AKPA
Aleksandra Kisio
/AKPA

Smukła sztuczka

Dzięki lokom zaczynającym się poniżej linii żuchwy wyszczuplisz twarz. Ten trik zna i stosuje Aleksandra Kisio.

SHOW 15/2013


Artykuł pochodzi z kategorii: Piękno

Show